فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 3 اسفند 1402

کافه ای کنار آب جعفر مدرس صادقی

تصویر تست

کافه ای کنار آب جعفر مدرس صادقی

انتشارات مرکز

کتاب ظاهرا با همون شخصیت های رمان توپ شبانه نوشته شده اما مهمم نیست اون کتاب را خونده باشین . نوشین کتابش بعد از 2 سال مجوز چاپ گرفته اما متوجه می شود نسخه نهایی هیچ شباهتی به نوشته او ندارد و جیمز کاملا ان را تغییر داده پس به مراسم رونمایی از کتاب تازه جیمز می رود تا با او صحبت کند و در این بین باز همایون را می بیند دوست قدیمی که می خواهد به ادم های مشهور بچسبد کارگردانی که به دنبال کافه ای برای ساخت فیلم همایون است و مهشید دوستی که شعر می گوید….

قشنگ بود آروم روان از اون کتابایی که زیادم حادثه نداره توصیفه یک جوری که دوست داری لم بدی یک نسکافه ای چیزی دستت باشه و بدون هیجان بخونیش می دونین کتاب اروم قشنگ اما نه کتاب درگیر کننده یا کتابی که بخواهد توی ذهنتون خیلی پر رنگ بمونه

خوب دیگه تصمیم داشتم از اول مهر تازه های نشر را بذارم کنار اخرین موردی هم که معرفی می کنم همین کتابای آقای صادقی هست هم سال 94 کتاب داشتند و هم سال 95 . راستش هنوز مونده از لیست تازه های نشرم و بدتر از اون یک لیست از نویسنده های قبلا معرفی شده درهم برهم دارم که دلم می خواست بهشون نظم بدم اما راستش بهتر دیدم برم سراغ نویسنده های جدید و هر سه تایی که معرفی کردم برگردم به اون لیست نامرتب و یک سر و سامونی بهش بدم تازه های نشرم که مثل هر سال برای دو ماه آخر می مونه . این هفته هم یک مقداری درگیرم .