فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 6 تیر 1403

عصر شعر انقلاب با حضور شاعران شناخته شده در قم برگزار می شود |به گزارش پایگاه خبری شاعر، نشست شعر انقلاب از سلسله نشست‌های پنجمین دوره شب‌های شعر انقلاب با حضور شاعران شناخته شده روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه در قم برگزار می‌شود.

در این محفل شعر چهره‌های شناخته شده شعر انقلاب؛ محمدعلی مجاهدی، حجت‌الاسلام جواد محمدزمانی، علی‌محمد مودب، محمدرضا طهماسبی، مهدی سیار و میلاد عرفان‌پور و همچنین شاعران شناخته شده‌ای از شهر قم همچون؛ عباس احمدی، محمدحسین ملکیان، سید احمد حسینی شهریار، سیدعلی نقیب، اعظم سعادتمند و عاطفه جوشقانیان به شعرخوانی خواهند پرداخت. همچنین سید محمدجواد شرافت مجری کارشناس این برنامه خواهد بود.

این نشست ساعت ۱۶، عصر دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن شیخ طوسی به نشانی: خیابان معلم غربی، روبروی بوستان کتاب، ساختمان ستاد دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد. عموم علاقمندان می‌توانند در این محفل ادبی شرکت نمایند.

این نشست که با همکاری حوز هنری قم، معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و مجمع شاعران اهل‌بیت برگزار می‌شود، از جمله سلسله نشست‌های شب‌های شعر انقلاب است که به مناسبت چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی و به ابتکار مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کشور در شهرهای تبریز، خرم‎آباد، قم، کرج و کرمان برگزار می‌شود.منبع : مهر نیوز