فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 14 اسفند 1402

مسابقه قطعه ادبی پیامکی ایثار به مناسبت روزشهید تا 22 اسفند 94

 مسابقه قطعه ادبی پیامکی ایثار به مناسبت روزشهید تا 22 اسفند 94

 به گزارش فستیوال نیوز به نقل از قدس آنلاین از اصفهان، سیدعلی قریشی با اعلام فراخوان جشنواره پیامکی ایثار گفت: همزمان با فرارسیدن روز 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و صدور فرمان امام (ره) در خصوص تأسیس نهاد بنیادشهید، نخستین جشنواره پیامکی ایثار در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.

وی اهداف این جشنواره را فرهنگ سازی در میان نسل جوان و آشنایی عموم مردم با روز شهید یعنی 22 اسفندماه عنوان کرد و افزود: برای شرکت در این جشنواره علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب قطعه ادبی با حداکثر22کلمه تا پایان 22اسفند94 به سامانه پیامکی شماره 3000697273 ارسال نمایند.

قریشی با اشاره به جوایز این جشنواره خاطرنشان کرد: در مجموع برای این جشنواره به ده نفر از نفرات برگزیده لوح تقدیر به همراه جوایز نقدی اهداء خواهد شد. جایزه نفراول کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ 5میلیون ریال، نفردوم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ 3میلیون ریال، نفرسوم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ 2میلیون ریال و نفرات چهارم تا دهم کمک هزینه سفرزیارتی به مبلغ 1میلیون ریال خواهد بود.

وی تصریح کرد: داوری و اعلام نفرات برتر در اردیبهشت 95 انجام خواهد شد و همچنین آثار برگزیده در این جشنواره در کتاب جشنواره به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت بنیادشهید و امورایثارگران استان اصفهان به آدرس www.bonyadshahid.ir بخش اطلاعیه ها مراجعه نمایند.

منبع : www.festivalnews.ir