فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 26 تیر 1403

فراخوان هفتمین دوره مسابقات شعر گلدسته‌های سپید امسال با موضوع حضرت ام البنین(س)

به گزارش شاعر به نقل از  خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،دبیرخانه ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران میزبان هفتمین دوره مسابقات شعر گلدسته‌های سپید امسال با موضوع حضرت ام البنین(س) است که از اوایل آذرماه و همزمان با ارسال پوستر و فراخوان این مسابقات آغاز شده است.
 
مسابقات امسال شامل دو بخش است که بخش اول آن با موضوع حضرت ام البنین(س) و مربوط به رده سنی جوانان و نوجوانان است و بخش ویژه نیز با موضوع مادران و همسران شهداء است که علاقه‌مندان می‌توانند در این دو موضوع آثار خود را به شکل شعر کلاسیک، شعر نو و داستان نویسی ارائه دهند.
 
بنابراین گزارش؛ هفتمین دوره جشنواره گلدسته‌های سپید با موضوع شعر ام البنین(س) در سطح ملی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان باید تا تاریخ 20 بهمن آثار خود را از طریق ایمیل، کانال تلگرامی و ارسال به آدرس پستی دبیرخانه ارسال کنند.
 
دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران امسال در حالی میزبان هفتمین دوره کنگره گلدسته های سپید است که ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، اداره کل ارشاد استان تهران و حرم حضرت ابوالفضل(ع) نیز در این کنگره مشارکت خواهند داشت. اختتامیه و معرفی نفرات برتر این مسابقات دهم اسفند ماه سال جاری و همزمان با رحلت حضرت ام البنین(س) برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از نحوه ارسال آثار و آشنایی با چگونگی برگزاری مسابقات می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر علاوه بر دریافت بنر کنگره، بروشور اطلاعات را دریافت کنید.