فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 3 مرداد 1403

علیرضا سلطانی شاعر و روزنامه نگار زنجانی درگذشت

علیرضا سلطانی از شاگردان استاد غزلسرای معاصر مرحوم حسین منزوی بود و نویسندگی و شاعری را از جوانی آغاز کرد و فعالیت های فرهنگی و ادبی خود را تا پایان عمر ادامه داد.

به گزارش پایگاه خبری شاعر ، «علیرضا سلطانی» شاعر، نویسنده و روزنامه‌نگار پیشکسوت استان شامگاه پنجشنبه دار فانی را وداع گفت.

مرحوم علیرضا سلطانی سال‌های متوالی با تدریس اصول و مبانی شعر و نویسندگی در کارگاه‌های آموزشی با دستگاه‌های هنری استان همکاری داشت. این شاعر، نویسنده و روزنامه‌نگار قدیمی زنجان که همراه با نویسندگی و شاعری سال‌ها در نشریات و روزنامه‌های سراسری و استانی فعالیت داشت در سن ۶۴ سالگی به دیار باقی شتافت.

علیرضا سلطانی از شاگردان سلطان غزل سرای معاصر مرحوم حسین منزوی بود و نویسندگی و شاعری را از جوانی آغاز کرد و فعالیت‌های فرهنگی و ادبی خود را تا پایان عمر ادامه داد.

مراسم تشییع و تدفین این هنرمند و روزنامه‌نگار پیشکسوت استان امروز جمعه ۲۵ خردادماه از ساعت ۱۱ در بهشت‌زهرا واقع در جاده فرودگاه برگزار شد. همچنین مرام شام غریبان علیرضا سلطانی امروز بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد آیت الله دستغیب شهر زنجان برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری شاعر مصیبت وارده را به خانواده مرحوم و دوستان و شاعران زنجانی تسلیت می گوید.