فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 3 مرداد 1403

سوگواره ادبی «روز وداع یاران» در قم برگزار می‌شود |به گزارش پایگاه خبری شاعر، به منظور گرامیداشت یاد شهدای خدمت، آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور مردمی و همراهان ایشان، محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سوگواره ادبی «روز وداع یاران» را به صورت همزمان در استان‌ها برگزار می‌کند.

در این ویژه‌برنامه سراسری که با حضور اهالی فرهنگ و ادب و مسئولین کشوری و استانی برگزار می‌شود، شاعران به شعرخوانی پیرامون شخصیت شهید دکتر رئیسی و ۷ شهید همراه ایشان، می‌پردازند.

این ویژه برنامه در استان قم نیز با حضور محمدعلی مجاهدی، پدر شعر آئینی کشور و دبیر دائمی دبیرخانه شعر آئینی، حسین محمدی مبارز، شاعر و استاد دانشگاه و جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در برنامه استان قم، روز سه‌شنبه ۸ خرداد ماه ساعت ۱۷ به کتابخانه مرکزی قم (واقع در خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی پمپ بنزین) مراجعه کنند.

گفتنی است، این ویژه‌برنامه به صورت زنده از شبکه اینترنتی کتاب (ketab.tv)، پایگاه اطلاع‌رسانی (iranpl.ir) و آپارات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور (aparat.com/iranpl) پخش می‌شود.منبع : مهر نیوز