فرهنگی، هنری و ادبی

امروز : 31 تیر 1403

انجمن‌های ادبی شهرهای نمین و اردبیل فراخوان شعر و داستان دادندبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاعر به نقل از (ایبنا) در اردبیل، این فراخوان با هدف جمع آوری آثار شاعران در خصوص پرواز روح آسمانی رئیس جمعور شهید و یارانش به پیشگاه معبودشان برگزار می‌شود.

در این فراخوان آمده است: شاعران می‌توانند اشعار خود را به زبان‌های فارسی و ترکی آذری از طریق پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی به شماره‌های ۰۹۱۴۶۱۸۱۶۷۱و ۰۹۱۴۱۵۴۱۸۷۴ ارسال کنند.

در پایان این جشنواره ضمن تجلیل از شاعران راه یافته به مرحله نهایی، اشعار منتخب در قابل کتاب چاپ و در کنگره شعری با همین عنوان رونمای می‌شود.

همچنین انجمن نویسندگان، شاعران و پژوهشگران دفاع مقدس استان اردبیل برای جمع آوری آثار نویسندگان در قالب دلنوشته و داستان با موضوع شهدای راه خدمت فراخوان داد.

پری آخته مسئول این انجمن اظهار کرد: این آثار در مجموعه‌ای با عنوان شهدای خدمت چاپ و منتشر می شود وعلاقه‌مندان می‌توانند آثار داستانی و دلنوشته‌های خود را در قالب فایل وورد تا ۱۷ خرداد ماه جاری به دبیرخانه این انجمن واقع در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل ارسال کنند.منبع : ایبنا